Fatal Fight v2.0.208 دانلود بازی مبارزه نهایی برای اندروید

بازی اکشن مبارزه ای Fatal Fight

نسخه معمولی + مود شده

Fighting Games نام استودیوی بازیسازی می باشد که بازی Fatal Fight را عرضه کرده است. این استودیوی بازیسازی با این که چندان مشهور نیست و بازی های آن بسیار مشهور نیستند، اما با بازی Fatal Fight توانسته است محبوبیت نسبتا بالایی به دست بیاورد. به طوری که این بازی با حدود 20 هزار رای کاربر در گوگل پلی، موفق به کسب امتیاز 4.6 از 5 شده است.

ویژگی ها:

  • تبدیل شدن به قهرمان بازی با برد در مبارزات
  • دارا بودن محل اختصاصی برای انجام مبارزات
  • 10 مهارت مبارزه ای منحصر به فرد برای جنگجویان
  • 50 مرحله بسیار هیجان انگیز و زیبا به همراه مراحل جدید
  • گیم پلی بسیار عالی و سرگرم کننده
  • هزاران دشمن مختلف
  • به همراه استایل اختصاصی کونگ فو

 

Fatal Fight بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک رزمی برای اندروید می باشد که در ان شما در نقش یک استاد کونگ فو قدیمی قرار خواهید گرفت. داستان بازی از این قرار است که سال ها پیش یک توافقنامه بین دو قبلیه امضا میشود که جنگ های بین آنها پایان می یابد. اما بعد از سال ها، این توافق نامه باطل شده و یکی از قبیله ها به قبیله دیگر حمله می کنند. شما در قبلیه ای زندگی می کنید که به آن حمله شده است و یک روز هنگام بازگشت، متوجه می شوید که به خانه تان حمله کرده و همه چیز را نابود کرده اند. حل شما باید بتوانید با افراد مخلتف بجنگید و آنها را شکست دهید تا انتقام گرفته و بتوانید دوباره صلح را ایجاد کنید. جنگجویانی که با شما مبارزه می کنند دارای مهارت های منحصر به فردی می باشند که همین موضوع شکست دادن آنها را بسیار دشوارتر خواهد کرد.

در Fatal Fight شما مبارزات را در مکان ها محل های متفاوتی انجام خواهید داد. بیش از 50 مرحله بسیار هیجان انگیز و جذاب برایتان در نظر گرفته شده است که باید بتوانید آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

 

 

 

 

مشخصات فایل

 

نیازمند اندروید
4.1+
نیاز به اینترنت
ندارد
نیاز به روت
ندارد
قیمت گوگل پلی
رایگان



مطالب مرتبط: