آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
TikTok یک شبکه اجتماعی بی نظیر در زمینه اشتراک گذاری ویدئو با بیش از 500 میلیون کاربر می باشد. در TikTok می توانید ویدئوهای کوتاه خود را همراه با موزیک و افکت های بسیار زیبا با دیگران به اشتراک بگذارید.
همانند دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، در این برنامه نیز کاربران می توانند ویدئوهای مورد علاقه خود را لایک کرده و یا کاربر مورد نظر را دنبال نمایند. همچنین امکان ثبت دیدگاه برای ویدئو نیز درون برنامه گنجانده شده است.
 
در بسیاری از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و ... امکان دانلود ویدیوهای ارسالی توسط کاربران به صورت مستفیم موجود نمی باشد. در واقع دانلود تصاویر و ویدیو در اکثر شبکه های اجتماعی نیازمند استفاده از برنامه های سوم شخص و جانبی می باشد.
 
از آنجایی که فعالیت این سرویس در قالب اشتراک گذاری ویدیو می باشد، ممکن است بخواهید ویدیوهای مورد علاقه خود را دانلود کرده و در گالری گوشی خود ذخیره نمایید. در صورتی که کاربر مورد نظر امکان دانلود ویدیو را مسدود نکرده باشد، می توانید بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی و از طریق برنامه TikTok ویدیوهای مورد علاقه خود را دانلود نمایید. 
 
در این مقاله می خواهیم به بررسی روش دانلود ویدیو از سرویس TikTok بپردازیم.
 
 
آموزش دانلود ویدیو در نرم افزار TikTok
 
توجه داشته باشید که برای استفاده از این آموزش باید نرم افزار TikTok خود را به آخرین ورژن موجود آپدیت نمایید. به منظور دانلود آخرین نسخه نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام کنید. به منظور انجام اینکار به صورت زیر عمل می کنیم:
 
1.ابتدا نرم افزار TikTok را باز کرده و به صفحه ویدیو مورد نظر بروید. انگشت خود را بر روی ویدیو قرار داده و به مدت چند ثانیه صفحه نمایش را لمس کنید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
 
2.سه گزینه به نمایش در خواهد آمد که با انتخاب گزینه Save Video می توانید ویدیو مورد نظر را در گالری گوشی خود ذخیره نمایید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
 
روش های دیگری نیز به منظور دانلود ویدیو از شبکه اجتماعی TikTok وجود دارد. در ادامه به بررسی سایر روش ها می پردازیم:
 
1.به منظور دانلود ویدیو در TikTok، ابتدا در صفحه فیلم مورد نظر، گزینه Share را انتخاب نمایید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
 
2.در منوی باز شده بر روی عبارت Save Video کلیک کنید. در این بخش می توانید با انتخاب گزینه Save as GIF، ویدیو مورد نظر را در قالب یک تصویر متحرک یا فایل GIF دریافت نمایید. همچنین در این بخش امکان اشتراک گذاری ویدیو از طریق سایر نرم افزاره نیز قرار داده شده است که در صورت نیاز می توانید از آنها نیز استفاده نمایید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
 
دانلود ویدیوهای TikTok از طریق برنامه های جانبی
 
همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، دانلود ویدیو از سرویس TikTok تنها در زمانی امکان پذیر می باشد که کاربر مورد نظر این اجازه را به شما بدهد. در واقع در صورتی که کاربر قابلیت دانلود ویدیو را از بخش پروفایل کاربری خود مسدود کرده باشد دیگر قادر به دانلود نخواهید بود.
 
به منظور دانلود ویدیو از صفحاتی که این قابلیت در آنها مسدود می باشد، می توانید از ابزارهای سوم شخص استفاده نمایید. 
 
اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می کنید، می توانید با استفاده از نرم افزار Video Downloader for Social Media، ویدیو مورد نظر خود را به صورت کاملا مخفیانه دانلود نمایید. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 
 
کاربران IOS نیز می توانند از نرم افزار Tiktok Downloader به منظور دانلود ویدیوهای مورد نظر خود در شبکه اجتماعی TikTok استفاده نمایند. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.
 
آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok
 

آموزش دانلود ویدیوهای نرم افزار TikTok ،آموزش دانلود ویدیو از Tik Tok بدون درج کپی رایت بر روی ویدیوها،آموزش جامع و تصویری استفاده از تیک تاک ،آموزش دانلود ویدیو از نرم افزار،آموزش دانلود ویدیو های تیک تاک (Tik Tok) ،برنامه تیک تاک چیست؛ آموزش کامل برنامه Tik Tok،آموزش ترفند های برنامه تیک تاک (Tik Tok)،آموزش 6 روش ذخیره ویدیو خود و دیگران در تیک تاک (Tiktok) ،دانلود برنامه تیک تاک ؛ آموزش و ترفندهای Tik Tok
مطالب مرتبط